با سلام

میخوام در این وبلاگ آموزش زبان ایتالیایی رو شروع کنم. البته فکر نکنید که من ایتالیایی رو فول بلدم، کلاس رفتم  و همه چیزش رو اصولی بلدم، نه. من به خاطر علاقه شخصی به طور آماتوری مدتیه که ایتالیایی رو خودم تو خونه میخونم و هدف من از ایجاد این وبلاگ اولا پیدا کردن دوستان هم سلیقه و تبادل اطلاعات با اونهاست، در ثانی میخوام با نوشتن مطالب آموزشی در اینجا، در حقیقت خودم اونا رو بهتر یاد بگیرم و از نظرات شما هم استفاده کنم. ( الان میگن این چه آدم خودخواهیه! اما خداییش مطمئن باشید اگه به زبون ایتالیایی علاقمند باشید، شما هم مثل من چیزای زیادی رو در این وبلاگ یاد خواهید گرفت.)

به نظر من زبون ایتالیایی ساده ترین و در عین حال قشنگترین و خوش آهنگترین زبون اروپایی هستش، و برای ما ایرانیها تلفظ اون خیلی ساده س و زود میشه بهش مسلط شد. با یاد گرفتن این زبون میتونید از ترانه ها، اشعار، اپراها و فیلمهای زیبای ایتالیایی با زبون اصلی لذت ببرید. در ضمن با یاد گرفتن این زبون شما  برای یاد گیری زبونهای مشابه مانند اسپانیایی و حتی فرانسه هم دیگه مشکل زیادی نخواهید داشت.

پس با نام خدا آغاز میکنم و امیدوارم فرصت اونو داشته باشم تا تموم اون چیزهایی رو که لازمه در این وبلاگ بیارم. سعی من بر اینه که مطالب طوری ارائه بشه که در سریع ترین زمان به این زبون مسلط شد و مکالمات روزمره رو یاد گرفت، اما از اونجایی که خودمم یه شاگردم، علی رغم تلاشم ، یه اشتباهاتی هم حتما پیش میاد، که با کمک شما و فهمیدنشون پستها رو ویرایش خواهم کرد.

یاد گیری خوب یه زبون خارجی مستلزم اینه که با فرهنگ و آداب و رسوم  مردمش هم آشنا شد، بنابراین در اینجا هر از چندگاهی برای متنوع تر شدن مطالب در باره مسائل متفرقه ایی از این قبیل هم صحبت میکنیم.
نظرات شما موجب تشویق من برای ارائه مطالب تازه تر و جالبتر خواهد شد. بنابراین برای پربارتر شدن این وبلاگ اظهار نظر  رو فراموش نکنید.