با اولین پست در سال جدید، دوره جدیدی از آموزش زبان ایتالیایی را آغاز می‌کنم. این دوره برای کسانی مناسب است که با زبان ایتالیایی آشنایی اولیه را پیدا کرده اند و در پی افزایش مهارت‌های صحبت کردن و شنیدن خود هستند. به دوستانی که در ابتدای راه هستند پیشنهاد می‌کنم با کتاب خود آموز زبان ایتالیایی کار خود را آغاز کنند.

این دوره ۱۶ قسمتی با نام Let’s Talk Italian Today توسط شرکت Immersion تهیه شده و چهار مکالمه را در چهار قسمت دنبال می‌کند. تلفظ این مکالمات توسط ایتالیایی زبان‌ها ادا می‌شود در هر قسمت تقدیم شما عزیزان خواهد شد.

سرعت صحبت کردن افراد در ابتدا ممکن است سریع به نظر برسد، اما با چندین بار گوش کردن و دنبال کردن صحبت‌ها از روی متن دروس بزودی شما نیز خواهید توانست مانند گویندگان خوب و روان صحبت کنید.

 

مکالمه اول : Fuori a cena (صرف شام در بیرون)

در این مکالمه جانا و شوهرش پائولو برای صرف شام در بیرون نقشه می‌کشند و تصمیم می‌گیرند که شام را در کجا صرف کنند. ما نیز آنها را دنبال خواهیم کرد.

 

مکالمه دوم : Una giornata di pesca ( یک روز ماهیگیری)

پدری همراه با مارکو، پسر ازدواج کرده اش، برای ماهیگیری در تعطیلات آخر هفته تصمیم می‌گیرند. ماهم به آنها خواهیم پیوست.

 

مکالمه سوم : La Crociera sull’ Oceana (سفر روی اقیانوس)

گولی المو و جوانا قصد دارند به یک سفر دریایی بروند. بیایید ببینیم آنها چگونه این سفر را که در آن مادر جوانا نیز آنها را همراهی می‌کند، انجام خواهند داد.

 

مکالمه چهارم : Andando per negozi (رفتن برای خرید)

سیلویا و دوستش ماریلا، با هم هماهنگ می‌کنند تا برای خرید کریسمس بیرون بروند. آنها ابتدا تصمیم می‌گیرند به کجا بروند، سپس با هم شاهد نحوه خرید آنها خواهیم بود.

امیدوارم با دنبال کردن این سلسه دروس که به زودی آغاز خواهد شد، بتوانید بیشتر از قبل به این زبان مسلط شوید .