در پی استقبال شما از ارائه دوره های آموزش زبان ایتالیایی این بارLet’s Talk Italian Today را معرفی می‌کنم. البته بازدید کنندگان همیشگی این وبلاگ کم و بیش با این دوره آشنایی دارند. این دوره برای کسانی مناسب است که با زبان ایتالیایی آشنایی اولیه را پیدا کرده اند و در پی افزایش مهارت‌های صحبت کردن و شنیدن خود هستند.

این دوره ۱۶ قسمتی، چهار مکالمه چهار قسمتی را دنبال می‌کند. هر مکالمه توسط ایتالیایی زبان‌ها با سرعت نرمال ادا می‌شود، سپس بار دیگر با سرعت آهسته تکرار می‌شود و در نهایت یک‌بار دیگر این مکالمات با سرعت رایج ادا می‌شوند. به این ترتیب شما هر درس را حداقل سه بار با سرعت‌های مختلف خواهید شنید و میتوانید به نحوه صحبت‌ها و تاکیدهای تلفظات پی ببرید.

در کتابچه همراه با این دوره متن مکالمات همراه با ترجمه انگلیسی آنها آورده شده است. در این وبلاگ نیز تا کنون ترجمه فارسی چندین درس آورده شده و به مرور تکمیل خواهد شد.

این دوره در اصل بر روی دو CD ‌صوتی به مدت ۹۰ دقیقه عرضه می‌شود. در این وبلاگ این دوره در یک CD‌ فشرده به همراه متن اسکن شده کتابچه تقدیم شما دوستان خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر مطالب ارائه شده در این وبلاگ را دنبال نمایید.