با عرض سلام وشرمندگی فراوان بابت تاخیر زیادی که در ارائه مطالب پیش اومد. راستش بعد از تعطیلات نوروزی حجم کارهای شرکت ما خیلی بالا رفت و ما رو از همه چیز انداخت. راستش الان هم از اون حجم کاری کم نشده و الان که دارم این یادداشت رو می‌نویسم یه خروار کار جلومه که باید تا آخر وقت تمومشون کنم اما راستش دیگه بهش عادت کردم و دارم سعی می‌کنم از اوقات فراغتم بهتر استفاده کنم تا بتونم مانند قبل در خدمت شما عزیزان باشم. از دوستانی که تو این مدت جویای احوالم بودن خیلی ممنون هستم و از داشتن اونا به خودم می‌بالم.

توی این مدت که از مطالعه دروس محروم شده بودم واسه اینکه همین چندتا کلمه ای که خوندم یادم نره رفتم تو فاروم پرشین تولز و یه تاپیک راه انداختم که توش در مورد خواننده ها و ترانه های ایتالیایی می‌نویسم. اگه آشنایی با این خواننده ها براتون جالبه و ترجمه ترانه هاشونو می‌خواین ببینین یا ترانه ای رو دارید که دوست دارین ترجمه اش رو بدونین یه سری بزنید. سعی میکنم نذارم دست خالی برگردین.
مدت زیادی بود که میخواستم یه دستی به سر و گوش درسهایی که اینجا ارائه شده بکشم و اشتباهاتی رو که سهوا یا به دلیل بی تجربگی در اونا بوجود اومده رو تصحیح کنم. به خاطر همین یکی دو روز گذشته رو بی خیال تعطیلات شدم و وقتمو گذاشتم واسه اینکار. نتیجه اش اینکه این درسها رو جمع و جور کردم و با اصلاحات و اضافات به صورت یه کتاب در آوردم که در قالب PDF به شما عزیزان تقدیم خواهم کرد. البته علی رغم تلاشم هنوز تموم نشده اما امیدوارم تا چند روز آینده تکمیلش کنم و بعد از اون با ادامه درسها در خدمت شما خواهم بود.

دلگرمی شما عزیزان موجب رونق بیشتر این وبلاگ خواهد شد.