با توجه به این که امروزه گوشی های هوشمند فراگیر شده‌اند و خیلی ها دوست دارن بدون نیاز به حمل کتاب های سنگین و دست و پاگیر، بتونن در هر جایی که هستن، از طریق موبایلشون زبان ایتالیایی رو یاد بگیرن، تصمیم گرفتم که اپلیکیشن های مفید و جالب یادگیری زبان ایتالیایی رو معرفی کنم. ممنون میشم اگه شما هم اگه اپلیکیشن جالبی در این مورد می‌شناسید، معرفی کنیدش.

برای شروع، اپلیکیشن یادگیری لغات ایتالیایی (Learn Italian Words) رو انتخاب کردم. این اپ مجانیه و برای اندروید و IOS در دسترس هست.

اپلیکیشن یادگیری لغات ایتالیایی (Learn Italian Words)

بعد از نصب و اجرای اپلیکیشن یادگیری لغات ایتالیایی، زبان آموز قبل از هر کاری باید سطح زبان ایتالیایی خودش رو از A1-C1 انتخاب کنه و همچنین مشخص کنه که چند دقیقه در هر روز رو می‌‌خواد صرف یادگیری کلمات ایتالیایی کنه.

هر درس در اپلیکیشن یادگیری لغات ایتالیایی شامل 14 کلمه ایتالیاییه که با مضامین کاربردی و مفید برای زندگی روزمره از جمله مشاغل، مسافرت، موارد اضطراری یا مکالمات عمومی انتخاب شده.

نکته خیلی جالب این برنامه اینه که یه بخشی برای یادگیری زبان عامیانه ایتالیایی داره که معمولا در کتاب‌ها و دوره‌های رسمی یادگیری زبان ایتالیایی بهش پرداخته نمیشه. این بخش می‌تونه برای افرادی که می‌خوان توی ایتالیا زندگی و با ایتالیایی ها ارتباط برقرار کنن بسیار کاربردی باشه.

همچنین این اپلیکیشن قسمت های جالب دیگه ای مثل بازی و امکانات صوتی و ویدئویی هم داره که استفاده از اون خالی از لطف نیست.

این اپلیکشن رو از طریق لینک های زیر می‌تونید دریافت کنید. اگه هم برای دانلود به مشکل برخوردید بگید تا داخل سایت آپلود کنم.

دانلود از Google Play Store (اندروید)

دانلود از itunes (IOS آیفون، آیپد و …)

اگه اپلیکیشن یادگیری لغات ایتالیایی (Learn Italian Words) رو نصب و استفاده کردید لطفا نظرتون رو در موردش بگید تا بقیه دوستان هم بتونن از نظراتتون استفاده کنن.