بیایید از امروز ایتالیایی صحبت كنیم

در پی استقبال شما از ارائه دوره های آموزش زبان ایتالیایی این بارLet’s Talk Italian Today را معرفی می‌كنم. البته بازدید كنندگان همیشگی این وبلاگ كم و بیش با این دوره آشنایی دارند. این دوره برای کسانی مناسب است که با زبان ایتالیایی آشنایی اولیه را پیدا کرده اند و در پی افزایش مهارت‌های صحبت کردن و شنیدن خود هستند.

این دوره 16 قسمتی، چهار مکالمه چهار قسمتی را دنبال می‌کند. هر مكالمه توسط ایتالیایی زبان‌ها با سرعت نرمال ادا می‌شود، سپس بار دیگر با سرعت آهسته تكرار می‌شود و در نهایت یك‌بار دیگر این مكالمات با سرعت رایج ادا می‌شوند. به این ترتیب شما هر درس را حداقل سه بار با سرعت‌های مختلف خواهید شنید و میتوانید به نحوه صحبت‌ها و تاكیدهای تلفظات پی ببرید.

در كتابچه همراه با این دوره متن مكالمات همراه با ترجمه انگلیسی آنها آورده شده است. در این وبلاگ نیز تا كنون ترجمه فارسی چندین درس آورده شده و به مرور تكمیل خواهد شد.

این دوره در اصل بر روی دو CD ‌صوتی به مدت 90 دقیقه عرضه می‌شود. در این وبلاگ این دوره در یك CD‌ فشرده به همراه متن اسكن شده كتابچه تقدیم شما دوستان خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر مطالب ارائه شده در این وبلاگ را دنبال نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *